Ga naar inhoud

Gussy

Member
  • Items

    78
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door Gussy

  1. Bij mijn Z3 is het de thermostaat dat open blijft. Als deze sensor hangt krijg ik dezelfde melding. Ook van alles na gelopen ABS sensoren wielen los gehaald bedrading na gelopen. Gek he. de fout meld code weet ik helaas niet meer. Deze thermostaat heb ik niet vervangen lampjes zijn uit, in de zomer komen ze terug. Heb de auto nu 6 jaar en iedere zomer dezelfde storing. Natuurlijk wil dit niet zeggen dat het bij een Z4 so is. succes.
  2. Als je de auto opgekrikt staat en aan het wiel draait, voel of er een slag in het wiel zit. Bij mij waren ze vergeten het centreer ring in de velg terug te zetten na het balanceren.
  3. Inderdaad vreemd, Uitwisselen van bobines is goed idee. filters na kijken. Bij mij was het volgende aan de hand, fout melding op bank een bobine 2 misfire ? na veel zoek werk blijk het een kapot carterslang te zijn geweest, benzine mengsel was hierdoor niet goed of stabiel genoeg. Kijk goed lucht inlaat slang tot onder je gas klep naar beneden richting carter ontluchting. Fout was door uitgedroogd rubber slangen in een bocht naar kleine pijp gatje. Mijn nieuw slangen kosten 2 stuks 1x 12 euro en 1x 14 euro Hopelijk lost dit ook jou probleem op. gr. Guus.
  4. By mij gebeurt dit ook. Als bij mij het ABS lamp brand, dan doe ik het volgende om dit te resetten. LET OP dit is een gevaarlijke handeling. Rij op een stukje weg dat zeer rustig is en recht doorgaat. Snelheid circa 60 Km/h druk het koppeling in zet hem in de vrij. Schakel vervolgens de motor uit VERWIJDER de Sleutel NIET je moet nog kunnen sturen. Zet hem weer op contact lampjes weer branden koppeling weer in drukken en in de 4e versnelling zetten vervolgens koppeling heel rustig laten op komen. Nu loopt de motor weer en je kunt verder deel nemen aan het verkeer. Als het goed is de ABS lampje uit.. Komt eens in het jaar voor? waar dit aan ligt weet ik niet. groet Gussy
  5. HELAAS! Voor Guus en Veronica, Hans en Gilliane JAMMER ik kan niet. Helaas heb ik een race de 16e (dag er na), jammer want ik vindt het altijd gezellig en super goed eten. Nog veel plezier, MAAK ER EEN PRACHTIGE DAG VAN groetjes Guus en Veronica
  6. Volgens mij vraagt hij niet voor nep xenon . Zijn vraag is mooi helder blauw licht. Een H4 lamp kan ook mooi blauw helder licht geven.
  7. Gussy

    Irritante rammel

    Ergens op deze site Van gerammelende ouwebak tot Nieuw Z3 kosten circa$3.40 Kan ook de rubbers Motorkap en kofferbak zijn ter hoogte van de scharnieren vierkant rubber om de halve jaar een kwart slag draaien. succes Guus.
  8. Zelf heb ik ook een hoogte slag in mijn wielen voor gehad? Reden was ze waren kunststog centeer ringen vergeten in de velg terug te zetten, met als gevolg wielen niet centrisch gemonteerd. Centeerd dan alleen met de wiel bouten dit was niet goed. Los draaien van de wiel moeren met luchtsleutel mag maar ze vast zetten eerst met de hand en moment sleutel. Dus ook even checken of ze er nog zijn. succes Guus.
  9. Zelf ben ik het hulp stuk kwijt geraakt dan kun je de wielen niet meer los krijgen. Maar wat wel slim is bij BMW ze hebben een code in het instructie boekje gezet. Met deze code kun je gewoon nieuw bestellen. succes Guus
  10. Gussy

    Rara wat is dit?

    Tussen de Rolbeugels in het midden, Als er onder deze deksel ook nog vier ster (Philips) schroeven zitten dan zijn dat 2 speakers.
  11. Ligt er aan of je runflats heb? deze mamelijk harder zetten, zelf heb ik runflats gehad toen zat ik op 2,8 bar auto ging heen en weer. Kijk tevens de reserve band spanning na deze is meestal vergeten moet op 4,2 bar. Inderdaan bij Hopmans banden Heijen deze zette ze op 2.5 bar? Zelf rijd de mijne het best met 2.3 rondom. Michelin geen run flat. succes Guus.
  12. Op mijn Z3 heb ik Bridgestone runflats gehad. 205/55/16 Nu heb ik een 2.0 dus bleef ik bij deze banden maat. Michelin gekocht ook 205/55/16 (Geen runflats) voor 387 euro monteren en balanceren , en ik moet zeggen ik rij in een heeeel andere auto. Mijn auto is nu supergoed Kan met lossehanden rijden moet zeggen nooit meer RUN FLATs it SUCKS gr. Guus.
  13. Hans Gillaine en familie BEDANKT, Zoals iedere keer weer super geregeld ,het was een geweldige rit zoals jullie deze neer gezet hebben. groeten en xxx van Guus en Veronica.
  14. Bah wat lelijk. Lijken net 2 handvatten. Koop liever dan een QP. Ben 2 weken naar Luxemburg geweest zonder rek. Alles daar gekocht wat ik te kort kwam.(niets dus) Weet niet wat je van plan bent? Tip van mij! ter verkomen dat je de lak beschadigt plak er een sticker op de plaats van de steunen õf misschien zelfs een bierviltje groeten Guus. p.s. fijne vakantie.
  15. Mud Guards ( Kunststof spat kappen ) Part nummer 82 16 9 405 191 30 euro wat een werk om die hier te krijgen uit de States. Dingen worden in Duitsland gemaakt. Datum 09/06/2012 Nu zoek ik nog voor achter. gr. Guus.
  16. Das mooi!!!! alleen als je wil fietsen moet je zeker de wielen van de Z3 gaan gebruiken
  17. Even een kort mededeeling er doet weer een Z3 QP uit Engeland mee in de race op Zandvoort zie 12HZandvoort of 24hseries.com voor informatie, er doen ook andere BMW's mee Misschien zie ik jullie op Circuit volgende week. groeten Guus.
  18. Geen probleem bij mij zitten ze voor en achter velgen ET20 banden maat 205x16 achter past het precies Voorkant steekt uit1,5 cm. (last van modder e.d.) dus achter gaat prima. gr. Guus
  19. Het ligt inderdaad aan de rubbers aan het fusee zelf ben ik er nu mee bezig. Onder de auto gekeken en niets gevonden dat kapot was. Bij het weer op de grond plaatsen draaide ik het wiel naar voren en naar achter terwijl de auto op de handrem stond. Tot mijn grote verbasing ging het wiel wel 2 cm heen en weer WOW dacht ik dit klopt niet. Weer de auto opgekrikt het wiel heen en weer bewogen en te hoogte waar de ogen zijn zie je de draag arm bewegen in het rubber. Als proef heb ik de gevuld met rubber van een oude waterslang en wat kit. Resultaat is stukken beter. Ben met de jongens eens zet er nieuwe kogels in en rubbers van de 3.0 M serie vol gegoten ogen. Grote vraag blijft waarom vindt dit plaats bij het plaatsen van andere velgen? Dat heeft waarschijnlijk te maken met de ET waarde van je velgen en de breedte van de band. sucess met de nieuwe rubbers. groeten Guus.
  20. Kan helaas de link niet plaatsen? dus staat hij vermeld in de header. Bij het actieveren onder het link icontje dan hangt de boel? werk niet verder met ok en cancel. groeten Guus.
  21. Heb ook de 2.0 en wil in de toekomst een cruise control in bouwen. De ronde stecker dat je bedoeld is de OBD 1 stecker. In auto's BMW Z3 vanaf 1999 hebben ze er 2 OBD's inbouwd de andere zit onder het stuur. Helaas is mij ook nog niet duidelijk wat er bij nodig is. Kan je wel vertellen de mijne heeft een gas kabel. Duikje kun vertellen waar deze stecker zit links of rechts? groeten Guus.
  22. Heren, dezelfde probleem heb ik nu al een paar keer gehad met circa 4 maanden er tussen. Als het lampje bij mij brande dan tijdens het rijden zachtjes 2e versnelling dan de koppeling indrukken en de motor uitzetten auto laten rollen dan weer de sleutel op contact aan zetten en koppeling weer zachtjes omhoog laten komen (starten dus) ging het lampje weer uit. Zelf snap ik er niets van dat het maanden uit blijft. wat op viel is dat dit iedere keer was tijdens het langzaam rijden? gr. Guzzy
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.