Ga naar inhoud

lupkens

Member
  • Items

    162
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    2

Alles dat geplaatst werd door lupkens

  1. Ik ben er ook...maar sinds jaaaren niet met een bimmer Denk niet dat het hier gewaardeerd wordt als ik dat hier vertel........maar dat heeft al mogen blijken uit eerdere reacties
  2. Ik ben er ook...maar sinds jaaaren niet met een bimmer
  3. Hoi Flipje, Ik heb me aangemeld via FB voor deze rit maar kan niet met zekerheid zeggen aanwezig te zijn. Daarom meld ik me bij deze af maar mocht ik toch in de gelegenheid zijn te komen dan ben ik er graag bij!!
  4. Wij zijn er weer graag bij, 2x zonder eten.....
  5. Ok.....ik dacht misschien ff te lui.....................ik zou zeggen slotje op dit topic dan maar....niet op mijn kofferdeksel.
  6. De achterklep van de Z4 kan door eenvoudig op de sleutel te drukken. Maar nu blijft de achterklep nog dicht en moet ik hem met de hand omhoog doen. Is er misschien iemand die me kan vertellen of er zwaardere gasveren voor zijn die hem open drukken en zo ja waar kan ik deze kopen?
  7. Mooi dan ben ik er ook! Tot zaterdag..hopelijk zijn de weergoden ons goed gezind......
  8. Slang is inmiddels vervangen, maar geen soundgenerator. Ik ben naar een Z4 overgegaan omdat de Z3 te veel geluid maakt. De uitllaat heeft een mooi geluidje en dat is genoeg.
  9. Een collega die het opviel tijdens het showen van de wagen......met rijden niks gemerkt weet ook niet waar dat hij op aangesloten zit.
  10. Heb een nieuwe originele besteld voor 10 euro bij DP parts 10 euro en 6.95 euro verzendkosten.
  11. Wie kan mij vertellen hoe het stuk buis heet waar de gescheurde slang aanzit of een artikelnummer? Dit is 1 onderdeel en moet uiteraard vervangen worden. Mocht je er 1 overhebben dan hoor ik dat ook graag en zou dan willen weten hoe ik het in mijn bezit krijg! Hij loopt van het luchtfilter naar de luchtinlaat en zit op een unit waarvan ik de functie niet weet..... Alvast bedankt
  12. Wie heeft er nog een setje spacers van 10mm 5x120 liggen waar men van af wil? Ik hoor het graag!
  13. Is prima, hebben nog wel even de tijd.
  14. We kunnen wellicht weer verzamelen op de bekende plek.
  15. Ik ben er iig wel bij, zal ook nog eens kijken in mijn vriendenkring of er zijn die mee willen. Het is en blijft een evenement waar ik graag aan mee doe en je maakt er echt heel veel mensen blij mee! Daarnaast is het ook een gezellig dagje uit! Dus voor wie er twijfelt meld je zeker aan!
  16. Zag hem op marktplaats staan.......was eigenlijk 2de keus maar de 1ste keus was echt helemaal niks.
  17. Die had ik vorige week verkocht en is zaterdag opgehaald. En aangezien ik niet kon wachten snel opzoek gegaan naar een vervanger....
  18. Speurtocht uiteindelijk toch anders gelopen dan verwacht. Het is geen van de beide uitgezochte modellen geworden maar een zilvergrijze Z4 2.5I uit 2003. De Z4 is afkomstig van de eerste eigenaar en ziet er helemaal top uit met hier en daar helaas wel wat onoverkomelijke beschadigingen maar niet storend voor mij. Nu helemaal blij met de nieuwe aankoop en moet zeggen dat het heerlijk rijdt. Laten we hopen dat we er net zo veel plezier van gaan hebben als met de Z3 wat ook een heerlijke wagen is maar weer net iets anders. De eerste mod is inmiddels uitgevoerd, wat er op de lijst staat is een korte antenne, andere versnellingspook, 20mm spacers, nieuw rubber achter (255 35 18) chromen uitlaatstukken, zwarte blinkers koplampen en de rest weet ik nog niet maar zal nog wel iets gaan bijkomen.
  19. Zoals ik het begrijp zit er het onderhoudsboekje van de dealer bij, Duitse import waarschijnlijk maar wel beetje vertrouwd zeg maar. Moet zeggen dat het mij wel aanspreekt zwart met rood, en het is bordeaux rood net als in mijn Z3. Maar heb nu ook nog een andere gezien in Den Haag, ga daar zaterdag heen. http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m1058323613-bmw-z4-2-5si-2003-incl-navi.html?c=9b26ed2a557deff636f4f8b9c5b7a618&utm_campaign=CO_ND_B_Messaging&utm_medium=email&utm_source=systemmail
  20. Ik ben opzoek naar een Z4 en heb er een gezien waar ik mogelijk interesse in heb. Is er iemand die deze kent? Het betreft een zwarte Z4 2.5 hij staat al even te koop op MP http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m1042424279-topper-bmw-z4-vol-opties.html?c=3c1f5dcc18d02a99040ca8de656940d2&previousPage=lr&pos=1 Alvast bedankt voor de genomen moeite!
  21. Jazeker.... op deze wijze houden wij onze communicatie transparant en realiseren wij een dossier ter naslag over de gevoerde communicatie ter voorkoming van mogelijke onvolkomenheden.
  22. Mooi! Is besteld... moet dan zeker opnieuw worden ingeleerd. Is er iemand met een how to daarvoor?
  23. Vandaag is helaas van mijn afstandbediening de sleutelhangerbevestiging kapot gegaan en mag ik deze los vervoeren.... Maar omdat ik dit niet zo makkelijk vindt zou ik graag een nieuwe willen bestellem. Iemand een tip of adres hiervoor? Gaat om origineel Alarm. Alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.