Ga naar inhoud

wizardofmu

Member
  • Items

    73
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door wizardofmu

  1. Hallo, Sinds anderhalf jaar gelden moest ik mijn Ztje verkopen vanwege een slepende ziekte. Ik heb daarom, nog een Hardtop Cosmic Zwart) ( geen fix armatuur meer aanwezig), een strut bar en een Tonnau in de verkoop Interesse? 0655932197
  2. De bestuurders kant is een killer, maar uiteindelijk gelukt! Ik had nog overwogen om de hele unit er uit te halen.
  3. Probeer alles uit, en wat bij jou past. Ik persoonlijk ga voor de 6 cilinder.
  4. Mijn nieuwe mobile deed het ook niet, heb toen de radio gereset. De radio ging toen opnieuw scannen en zag mijn nieuwe mobile en mijn mobile ook de radio. Job done!
  5. Inderdaad, ik bedoelde Multiriem. Bedankt voor jullie input.
  6. Hallo, Is het mogelijk om de distributiesnaar te stellen (2.8)? Die van mij giert een beetje bij het starten, na een tijdje houd het op. Alvast bedankt.
  7. Thanks, dat had ik al begrepen..
  8. Hi, weet iemand hoe ik een voor spatbord moet demonteren? I heb namelijk een klein ongelukje gehad. Op de sloop heb ik een ongeschonden exemplaar, in kleur nota bene, kunnen vinden. Nu moet de ene er af en andere er weer op. Alvast bedankt.
  9. Motorkap en voorbumper laten spuiten, nieuwe accu, nieuwe banden, dat tikt lekker aan!
  10. Bij mijn ZZZ, €150.- voor de voorbumper en €200.- voor de motorkap door Johan v Dalfsen bij Care in Hoorn. De eerste Zaterdag van de mnd klust hij er bij. Perfect werk! Stuur mij een PM voor meer info.
  11. Gekke vraag.... is zo'n ding ook in een ZZZ te bouwen??
  12. Als schade verzekering uitbetaald heeft ga ik ze zeker bellen. bedankt voor de tip.
  13. Na al deze gelikte antwoorden, stel ik de vraag wat genuanceerder..... Is er überhaupt een een interieur/ cabine filter in een ZZZ?
  14. De circulaitie filter van acs riekt een beetje. Hoe kan ik die vervangen? Alvast bedankt.
  15. Mooie bak en mooie velgen. Mijn 2.8 is niet verlaagd maar mijn voorspoiler is al naar de klote door het FF drempel oewoud in Amsterdam.
  16. wizardofmu

    Storm

    Immidels zijn de verzekeringpapieren met de schade evaluatie van 3500 euries naar de tegenpartij gstuurd. Nu hun schadeexpert afwachten. Wat een gedoe allemaal! Gtvr%%%$#%^&&&(())&$$!
  17. wizardofmu

    Storm

    Ik was afgelopen Dinsdag bij Roodkapje voor een nieuw voorwiellager. Nog geen 1km van huis ben ik de dood ontsprongen, toen er uit het niets een groot segment van een heel lang bouwhek langs de Boelenlaan in Amsterdam, met een plotselinge rukwind van rechts tegen mijn auto aan vloog. In een flits trok ik mijn stuur naar links waardoor het hek toch nog met een behoorlijke klap mijn auto schampte en een eind voor mij op het wegdek terecht kwam. Gelukkig waren er geen tegenliggers. De schade aan mijn auto is aanzienlijk. Ik was echt blij met mijn nieuwe lager want mijn karretje rolde,ondanks de wind, weer heerlijk strak over de weg. Nu, BALEN!! Maar het had erger kunnen zijn.
  18. 4 nieuwe remschijven en blokkenset en 4 nieuwe Dunlop sport banden. olie en remvloeistof laten verversen. Twas weer even in de buidel tasten!
  19. Mischien is het de motorkap sluiter sensor die niet goed contact maakt?
  20. Ruud (roodkapje) heeft mij goed geholpen met een gereviseerde abs module en kan het sinds kort nu ook opnieuw coderen, zei hij onlangs tegen mij. De trip de moeite waard.
  21. Automolenaar heeft mij goed geholpen (tip van Roodkapje) met het herprogrammeren van mijn ABS,en inderdaad, een prachtige showroom van BMW's.
  22. geniaal idee, ik ga vandaag nog even zo'n ding halen.
  23. De vraag is nog steeds...... Kun je er mee resetten?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.