Ga naar inhoud

ZZZimbabwe

Member
  • Items

    5
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Persoonlijke Informatie

  • Auto(s):
    Z3
  • Geslacht
    Male
  • Locatie
    Zuiden

ZZZimbabwe's prestaties

1.8 member

1.8 member (1/12)

0

Reputatie

  1. Twijfelend over de eenvoud van onderstaande toch maar gepost. Over geluid gesproken bij oneffen terrein heb ik ook wel eens iets meegemaakt. Ik had online een nieuwe uitlaat besteld en het verschil was dat bij de bocht ,welke over de achteras loopt, deze niet voorzien was van een vlakke kant. Het gevolg hiervan was dat alleen bij oneffen terrein de uitlaat tegen de achteras tikte (was ook na demontage duidelijk te zien). Nadat ik zelf zachtzinnig met harde tik de bocht zelf voorzien had van een vlakke kant was geluid weg.
  2. Ik klik op de klikerderklik van Bridders om de fotoos te bekijken en wat zie ik.........Mezelf op 1 van de foto's als 1 van de "zittende mensen die ook met hun z3 rond toerde" Geinig Zal me binnkort eens uitgebreid voorstellen op de members topic.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.