Ga naar inhoud

Herman

Member
  • Items

    174
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    1

Alles dat geplaatst werd door Herman

  1. Het is in de buurt dus dan we zeker mee.
  2. Mooi verslag met leuke foto's. Wij zijn zelf ook al enkele keren naar Kroätie geweest met de auto en het is zeer zeker de moeite waard en betaalbaar. Onze ervaring van Slovenië was niet slecht maar zijn vanuit Villach afgezakt via Kranjska Gora via Tolmin naar Koper en daarna Istrië in. Over de rest van Slovenië kan ik niet oordelen dus en dit is enkele jaren geleden geweest. Maar als we je leuke verslag lezen krijgen we wel weer zin om die kant heen te gaan.
  3. Marianne en Ferry, Het was een top georganiseerde rit vandaag, perfect weer, goed eten, leuk gezelschap en natuurlijk een heel erg mooie route. Bedankt, Conni en Herman.
  4. Als het met een navigatie systeem niet gaat kunnen we natuurlijk ook nog gezellig met de papieren versie gaan rijden. Wat Ferry al vermelde de regen die vandaag valt komt morgen niet meer, we gaan het morgen meemaken en in geval van nood kan het dak nog altijd dicht.
  5. Heb vertrouwen in Ferry naast een beloofde mooie rit zal hij ongetwijfeld ook het weer goed gaan regelen.
  6. Vier maanden geleden plaatst iemand (Ferry76) het idee op dit forum om een toerrit te organiseren. Dit kost een hoop tijd, geld en regelwerk en een aantal forum leden geven zich op om hieraan mee te doen. Als we dichter bij de geplande datum komen haakt een aantal af. Dit is niet leuk voor de organisator van deze rit, de rit is ruim op tijd bekend gesteld dus een ieder heeft ruim de tijd gehad om te zien wat mogelijkheden waren die hij of zij hadden op genoemde datum. Misschien stoot ik iemand tegen het hoofd met deze opmerking maar nogmaals denk na voordat je jezelf opgeeft voor een toerrit.
  7. Wij gaan wel mee zijn alleen op dit moment nog op Kreta op vakantie, helaas nog maar 2 dagen. Betaling volgt direct na thuiskomst.
  8. Goed bezig Ad en natuurlijk ook de diegene die de route in eerste instantie heeft uitgezet.
  9. Ik weet natuurlijk niet hoe oud je kinderen zijn maar afhankelijk van hun leeftijd blijven de kinderstoeltjes er niet altijd inzitten. Je nieuwe auto zal echter nog wel een paar jaar mee moeten en je kinderen zitten er vermoedelijk niet dagelijks in maar jij zelf wel. Een BMW is standaard ook aardig kaal uitgevoerd en kunnen ze wat dat aangaat VW een hand geven. Het is inderdaad een luxe probleem wat je hebt om een goed compromie te vinden en iedereen heeft (gelukkig) een andere smaak, succes.
  10. Erg mooie rit geweest op plaatsen gereden die ik niet meer zou verachten in NL.
  11. Wij willen ons ook graag aanmelden 2 personen - Lunch - Geen Diner.
  12. Op 28 maart heb ik een betaling van € 50,- gedaan (2 pers - Lunch Ja - Diner Nee) voor onze vrienden die onder MarcoA op het forum bekend zijn. Bij opmerkingen over de betaling heb ik dit vermeld de betaling is dus van mij afkomstig. Als ik de aanmeldingen bekijk staat MarcoA nog steeds als niet betaald.(stand 31 maart) Kon je mij hierover even uitsluitsel geven. Herman
  13. Wij willen ons ook aanmelden voor deze rit, 2 personen met lunch maar geen diner.
  14. Volgens mij is dit normaal en doen alle BMW's dit.
  15. Jeroen en Maurits en partners, bedankt voor de mooie rit en goed georganiseerd. Prima gedaan.
  16. Heb bestanden ontvangen en op mijn tomtom gezet en zover ik kan beoordelen werkt alles goed, bedankt. Is er nog iemand die goed contact heeft met de weergoden en bij hun nog iets kan regelen voor zondag. Zoniet dan maken we er een leuke dag van met minder mooi weer.
  17. Rit van 200km, 80% kans op regen (verwachting uit de glazen bol) blijft over minimaal 40 km droog en open rijden.
  18. Oké betaald nu nog een aantal nachtjes slapen voor het zover is.
  19. Hallo allemaal, wij willen ons ( 2 personen) ook graag opgeven voor deze rit echter geen diner voor ons.
  20. Laat ik het zo stellen: een ieder heeft een idee van wat mooi is of is er tevreden mee. Wat een ander mooi vindt hoef ik per definitie niet mooi te vinden. Mijn "probleem" heeft zich erg sterk voorgedaan in Duitsland en zeker in de regen. In NL is het minder. Wat mij betreft mag er een slot op dit onderwerp.
  21. Nee, de Z is geheel origineel niet verlaagd of verbreed. Vorig jaar na mijn vakantie in de UK ben ik na afloop bij Roodkapje geweest en hij heeft toen nieuwe (M) draagarmrubbers preventief gemonteerd en tevens de rubbers aan aan de bovenzijde van de achterschokbrekers vervangen omdat ik een vreemd krakend geluid had aan de achterzijde. Van dit laatste had ik nadien geen last meer tevens heeft hij toen de wielophanging nagekeken en niets bijzonders ontdekt.. De banden vertoonen een normaal slijtage patroon dus niet aan zijde meer slijtage dan aan de andere zijde. Het voorstel om de sporing aan te passen ligt mij derhalve niet erg en anders had men af fabriek wel een andere waarde opgegeven. Dat een 225 band meer last heeft van spoorvorming dan een 195 of 205 kan ik begrijpen maar in Duitsland rijden toch nog heel veel auto's met brede banden en zouden deze dan geen last hebben. Ik ga eens kijken of ik een set 205 brede banden met wielen kan lenen van een kennis van mij die ook een Z3 heeft en deze dan voorop plaatsen..
  22. Bedankt voor alle tips. Ik ben vanochtend bij Profile geweest en heb daar het probleem ook voorgelegd. Wat ik vergeten was te vermelden was dat de auto 2 maanden gelden uitgelijnd is dus ik ga ervan uit dat dat goed gedaan is. Nu gaf Profile aan dat de sporing iets veranderen zou kunnen helpen of eventueel smallere banden voor te monteren.
  23. Tijdens mijn vakantie de afgelopen 2 weken naar Italië heb ik er veel last van spoorvorming gehad met mijn 2.0 L Z3. Op mijn auto zitten zowel voor als achter 225/50 - 16 inch banden op de standaard velgen. Voor zit er Michelin en achter zitten nieuwe Conti's. Bij droog weer was de wegligging al niet best maar bij nat weer was het zelfs gevaarlijk maar dit komt ook omdat er in Duitsland bijna geen Zoab voorkomt. Wisselen van de wielen van voor naar achter bracht ook geen verbetering. Vorig jaar heb ik bij Roodkapje nieuwe (M) draagarmrubbers laten plaatsen maar dit heeft geen verbetering gegeven. Nu lees ik van alles over dit onderwerp maar kan mij niet voorstellen dat de fabrikant niet bekend is met het probleem spoorvorming. Mijn vraag is wie weet een simpele oplossing voor dit probleem en dan bedoel ik niet de auto verkopen.
  24. Nog net op tijd ingeschreven voor de rit op 18 maart, startnummer 234. (max. 250)
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.