Ga naar inhoud

Heuveltje

Member
  • Items

    3
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Heuveltje

  1. Toch eens gaan kijken voor een Z met zwaardere motor, Mijn vriendin haalt gemiddeld 1 op 9,5 met de 1.8 motor!? Is dit normaal?
  2. Hallo Ron, wat ik bedoel is wat het voordeel is om de wagen voor 40mm en achter maar 20mm te verlagen. Lijkt mij een beetje raar uitzien?! Grtz Frank
  3. Ben op zoek naar een vervangingssetje voor een Z3 1.8 en zag een kw sportset voor 499,- euro rechtstreek via de KW webshop in Dld. Nu zijn er 2 types, 1e voor en achter 35mm verlaagd en 2e voor 40mm en achter 20 mm. Wat zijn de voor en nadelen? Thanks, Frank
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.