Ga naar inhoud

biker72

Member
  • Items

    15
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    2

Alles dat geplaatst werd door biker72

  1. Ik heb een mooie gevonden, bestelling is inmiddels onderweg. Nu even kijken hoe ik dit topic kan sluiten....
  2. Ik had nog niet gekeken naar donor auto's inderdaad. Maar die Duitse taal: "Schlachtfest" om demontage aan te duiden, schitterend!
  3. Hi Stevie, Dank hiervoor. Deze had ik al gezien en er ook naar geïnformeerd. Zij bestellen bij de BMW en is derhalve niet meer leverbaar. Vanmorgen email ontvangen dat ze hem uit het assortiment halen. Helaas..... Wordt het waarschijnlijk toch bestellen in de US.
  4. Ongeacht welke auto je koopt. Er zal altijd een en ander mis zijn wat kosten met zich mee neemt. Dus als de aanschaf ook precies je budget is, loop je het risico dat je issues, of (achterstallig) onderhoud zaken niet kunt betalen. Ben je het zelf niet en heb je iemand met verstnad met (onderhoud aan) auto's, neem die dan mee. Twee zien meer dan 1. Daarnaast zou je kunnen overwegen om een aankopkeuring te laten doen, kost je wellicht 200 euro, maar kan je veel besparen aan kosten achteraf. Helaas kan ik je niet helpen met "veel voorkomende problemen met de Z3", maar een zoekactie op dit forum of Google op levert genoeg info op. https://www.google.nl/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.bmwzforum.nl/forums/topic/10952-bekende-z3-problemen-verzameld/&ved=2ahUKEwjh_r2c0KmMAxXm8LsIHblLC4gQFnoECBYQAQ&usg=AOvVaw2FJmboL_1GmL7joEtNsZ_F In elk geval veel succes met je eventuele aanschaf en veel veilige kilometers.
  5. Hi allen, Vanwege het ontmantelen van mijn overbodige electronica in de middenconsole zoek ik naar de lege, geheel dichte storage tray voor achter de stoelen. Artikelnummer: 51467036503 BMW levert hem niet meer, en via onderdelensites zijn ze er niet meer of kan ik voor die prijs bijna een tweede Z4 kopen. Op Ebay (US) staan ze nog voor een mooie prijs, maar hopelijk kan ik hem eerder vinden aangezien mijn hele auto momenteel open geschroefd ligt. Het gaat dus uitdrukkelijk niet om het losse frame waarin navi en cd changer wordt gemonteerd, maar het lege, geheel dichte opbergvak zoals op de foto. Thanks!!
  6. Hallo, Ik heb een redelijk rijk uitgevoerde Z4 wat betreft multimedia. Helaas zijn een aantal componenten inmiddels antiek. Multimedia in de auto: S601 TV function S609 Navigation system Professional S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth S672 CD changer for 6 CDs S677 HiFi system Professional DSP S7SA Open Air package Wat mij betreft mogen de eerste 4 er uit, ik heb inmiddels een BlueMusic module. In elk geval wil ik meer bergruimte in de console. Ik ben bezig de cd changer en Navi module uit de achterzijde van de console te verwijderen. Als ik echter de blauwe stekker uit de navi module haal, dan werkt het beeldscherm in het dashboard niet meer. Nu heb ik nog wat modules in de kofferbak zitten, waar eenzelfde blauwe stekker zit. Mogelijk moet ik na het verwijderen van de Navi wat schuiven met stekkers. Alleen heb ik geen idee wat nu precies wat is. Dus heb ik twee vragen: Wie kan de componenten in de kofferbak identificeren? (zie foto's) Enig idee hoe ik het scherm werkend hou zonder de Navi module in de middenconsole? Alvast bedankt!
  7. Als alles er uit is blijft er een flink gat over. Wat er nu zit is alleen het frontje. Er is dus een andere, volledig gesloten, storage container nodig.
  8. Ik las goede verhalen over de BlueMusic. Betaalbare optie uit Duitsland. Die heb ik afgelopen week besteld en inmiddels ontvangen, komend weekend hopelijk inbouwen. Ik kan dus nog geen uitspraak doen over de werking en kwaliteit. Er zijn overigens een aantal verschillende versies, dus bij twijfel even de support mailen. Ook Bluebus uit de US staat goed aangeschreven, alleen die is een stuk duurder en daar komen nog importheffingen overheen. PS, ik heb geen bindingen met de leverancier, heb alleen op verschillende fora goede berichten gelezen.
  9. De planing is om komende zaterdag eens flink te gaan schroeven. Dus wordt vervolgd.
  10. Hallo allen, Op dit moment heb ik (nog wel) een cd changer en navi in de ruimte aan de achterzijde zitten. De navi is antiek, de cd changer werkt niet. Aangezien de BlueMusic onderweg is, gaan binnenkort de beiden apparaten er uit ten gunste van wat extra bergruimte. Nu zie ik een plankje zitten boven de navi (zie foto). Op realoem https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=BT51-EUR-06-2004-E85-BMW-Z4_30i&diagId=51_4939 zie ik een lange lijst met opties voor de rear storage. Volgens mij zou mijn huidige behuizing nummer 2 zijn op de fiche vanwege de extra ruimte rechts voor de cd changer. Als de beide apparaten verwijderd zijn, blijft er dan gewoon een grote ruimte over of zitten er enorme gaten in waarin je spullen kunt kwijt raken. Als ik het gewoon kan bekleden met wat vilt, zoals de ruimte bovenin, dan ben ik happy. Als ik nog losse inserts nodig heb (zoals nummer 4 op het plaatje), dan heb ik geen idee welke ik nodig heb. Om te voorkomen dat ik de bende 2 keer moet demonteren zou ik graag wat input krijgen of en welke onderdelen ik nu nodig heb. Alvast bedankt voor alle input. Gr, Dennis
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.