Ga naar inhoud

MarcelloT

Member
  • Items

    20
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door MarcelloT

  1. Dank allen, ik neem het mee in de overwegingen, goed weekend!
  2. verschillende uitvoeringen ? Geachte Z genoten. Omdat ik het forum eigenlijk als een soort vraagbaak gebruik, moet ik bekennen dat als ik geen problemen heb met Z4, ik hier ook minder vaak ben. Mijn E 85 gaat probleemloos, maar af en toe lonkt de E 89 , soms bij vlagen, maar de laatste tijd toch steeds vaker 😉 Ok ik beken, ik ben mij aan het oriënteren. Ik zou graag een automaat willen, uit 2010, 2011 of 2012. Nu zie dat ik dat twee soorten/uitvoeringen zijn mbt tot de versnellingspook (heet dat eigelijk ook zo bij een automaat?) Hier twee foto's, beide e89 beide uit 2011, maar verschilden soorten pookje, wat is het naast het optische, het verschil, weet iemand dat?
  3. ben ik ook wel benieuwd naar, en als ik het wensen lijstje mag aan vullen, ook graag met Apple CarPlay!
  4. ff een update, vorige week zaterdag langs Reeuwijk gereden, daar heeft heeft Ruud geconstateerd dat het met een aan een grote waarschijnlijkheid grenzen zekerheid is dat inderdaad de kachelweerstand stuk is. Via een onderdelenlijn veel te duur een gebruikte kachelweerstand gekocht, die gemonteerd en alles werkt weer naar behoren!
  5. Klopt idd, tot dat je het onderdeel daadwerkelijk gaat bestellen.. En dan krijg je dit antwoord: Hartelijk dank voor uw bestelling met ordernummer 684249. Helaas blijkt het door u bestelde onderdeelnummer 64116927600 niet meer leverbaar te zijn en hebben wij ook geen alternatief voorhanden. Sorry!
  6. Dank voor het mee denken Ewout, beide bedrijven hebben het onderdeel niet, dat wordt een zoektochtje vrees ik...
  7. interessant antwoord van de Ekris webshop: Hartelijk dank voor uw bestelling met ordernummer 684249. Helaas blijkt het door u bestelde onderdeelnummer 64116927600 niet meer leverbaar te zijn en hebben wij ook geen alternatief voorhanden. Sorry! lekker dan, en nu?
  8. Blower blijft in de hoogte stand blazen beste forum genoten, sinds gister blijft de blower in de auto op zijn maximale stand blazen. Redelijk irritant, zeker als als hij ook door blijft blazen terwijl het contact uit is. Gister avond maar een accupool los getrokken, om hem uit te kunnen schakelen. Een snelle googel brengt mij op het spoor van een kapotte kachel weerstand. Carly geeft echter geen foutmelding in die richting. Heeft iemand enig idee waar deze weerstand zit? ik heb filmpjes gezien van een E46 waarbij de handschoenenvak unit uitgebouwd moet worden, waarbij hij vervolgens achter de midden console verstopt zit., maar is dat bij een e85 het zelfde? Hoor graag jullie mening.
  9. En ook na 17 jaar, komt tie (het schermpje) gewoon weer omhoog! 😉 Die ' laslijm' is echt super spul!
  10. Ondertussen blijf ik zoeken naar een oplossing waarom mijn dak soms bij het openen blijft hangen. Ik ben er inmiddels achter waar het achterraam op blijft hangen, het is een kunstof rand achter de rolbeugels wat niet helemaal goed sluit Ik kwam op een forum een plaatsje tegen van een Z4 waar het dak van is verwijderd, maar waar de rand waar ik het over heb goed te zien is. Maar nu de vraag, hoe kan ik nu zorgen dat de kunststof rand weer mooi aansluit....
  11. Dank Cor voor je reactie, ik heb ondertussen ook flink rond gekeken en toen kwam ik dit tegen: https://laslijm.nl. Ik heb hier mee het plastic " gelast' en het lijkt tot nu toe een prima oplossen!
  12. Navigation Monitor 6937393 defect Beste Z genoten, heeft iemand een slimme oplossing voor het volgende probleem: het schermpje van oa de navigatie heeft bij het inklappen klem gezeten en nu is er wat afgebroken. Het scherm wat vast moet zitten aan het vierkante asje bungelt er nu los om heen. Ik zit mij suf te peinzen maar weet niet hoe ik dat op kan lossen, iemand een idee? en nog een plaatje
  13. Dank voor je reactie Horus, ik herken wat je zegt, maar ook daar zit het probleem niet in.
  14. Dank voor het mee denken tot zover. Dat ellendige traytje, daar ben ik al eens eerder in "getuint" ik heb dat schakelaartje zelfs vastgezet aangezien ik de functie van het traytje nooit gebruik. Ik zat zelf te denken dat de stof van het dakje misschien met de jaren wat stug is geworden, waardoor het bij openen niet meer zo soepel op vouwt waardoor het achterruit ook niet goed mee vouwt, klinkt dat logisch? Met die gedachte ben ik al eens met softtop cleaner aan de gang gegaan, maar tot nu toe met weinig resultaat, dat wil zeggen, 8 van de 10 keer gaat het dak niet in 1 keer open, en moet ik dat " trucje " met met verschuiven van het achteruit toe passen. Maar heel soms gaat hij wel weer in een keer goed. Nou straks maar weer eens, tussen het thuis werken door, nog eens goed analyseren.
  15. Nee Scorpio, (inmiddels wel een foto kunnen plaatsen) hij gaat moeiteloos voorbij de rolbeugels.
  16. MarcelloT

    dak problemen

    dak problemen Beste "Z" genoten, Neeeee gelukkig niet de dakmotor dit keer! ik heb sinds een poos het volgende probleem: als ik het dak wil openen, gaat dat voor het grootste deel goed, dat is positief! Maar bij het laatste stukje blijft het dak "hangen" en dat komt omdat het achterraam ..tja ergens op blijft hangen..niet goed opvouwt of zo. Ik moet dan handmatig het achterruit wat bewegen en ergens overheen tillen waarna ik de procedure van het openen kan vervolgen. NU kan ik redelijk probleem oplossend denken, maar ik kom er maar niet achter waar dat raampje op blijft hangen, en als ik het raam handmatig manipuleer en het ergens overheen til, weet ik niet waar ik dat raam nu precies overheen til. Je zou kunnen zeggen, lekker belangrijk nu, de wereld staat in brand, maar zolang het kan wil ik zolang mogelijk van mijn BMWtje genieten! Ik heb een foto gemaakt maar die blijk te groot te zijn, maar goed dat is eigelijk een zielig plaatje van een prachtige Z4 met een dak wat voor 80% geopend is. strekte allemaal in deze bijzondere tijd.
  17. MarcelloT

    BMW Z4

    Is idd een goed aanvulling 2.5Si, ik heb in juni van dit jaar mijn stuurkolom laten vervangen voor een gereviseerde. En als ik de reactie Metalazo hierboven lees, heb ik ook eens een keer "mazzel" gehad (lees mijn voorstel topic)
  18. MarcelloT

    BMW Z4

    Hoi Metalazo, (en alle andere!) ik lees al een poosje fanatiek op het forum mee, en neem mij steeds voor om mij eens netjes voor te stellen.. In dit geval kon het niet laten om te reageren, ik heb namelijk exact het zelfde probleem met mijn Z4 gehad. Uiteindelijk is er bij Autobedrijf Hofman in Leek een gereviseerde stuurkolom geplaatst voor een bedrag rond de 800 euro. Uitstekende services daar en ik kon er op wachten. Tijdens het wachten kun je genieten van de uitgebreide uitgebreide collectie aan klassiekers aldaar. groet Marcello
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.