Ga naar inhoud

Tour

Member
  • Items

    6
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Alles dat geplaatst werd door Tour

  1. Hallo Dennis Hallo Dennis Bedankt voor je snelle antwoord. Er zit helemaal geen beweging in het deurtje,zit strak gesloten.Zelfs de knop krijg ik niet ingedrukt.
  2. Hoi Onlangs de drukknop vervangen van het kastje.Later geprobeert om te openen,maar zit nu vast. Enig idee hoe dit kan blokkeren?Zag wel in de kofferbak dat het koordje uit de achterwand was uitgetrokken ,weet niet of dit er wat mee te maken heeft. Gr .Dirk.
  3. Opgelost. De accu had te weinig power om de start deblokkering te activeren. Dmv startkabels anwb de boel weer aan de praat gekregen. Hoe eenvoudig kan het zijn.
  4. Malle Pietje Het is een origineel alarm. Heb net de anwb gebeld, kijken wat zij er van maken. BMW Nederland kan je ook 1 malig helpen op afstand zonder abonnement, kosten 217 euro. Ik laat wel weten wat hier is uitgekomen.
  5. BMW Z4 start niet meer. Hallo forum leden. Ik ben in het bezit van een Z4 2.5 L uit 2003. Tot voor een paar weken geleden zeer tevreden.Het is ontstaan toen ik de auto ging opkrikken om een wiel te demonteren waarbij het alarm af ging. Daarna niet meer kunnen starten. De startmotor draait wel rond maar slaat niet aan. Lijkt er op dat hij geen brandstof krijgt. Tevens blijven de lampjes branden van het motor management en EML.Voor de rest werkt alles.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.