Ga naar inhoud

Horus

Member
  • Items

    1,687
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    27

Alles dat geplaatst werd door Horus

  1. @ageevt Ik heb hier nog een nieuw in doos Febi carterventilatie set liggen, Het Febi nr. is 101341. Als je daar wat mee kunt € 25, dan kan je ermee voort. Was bedoeld voor mijn E85 (2.5 M54). Stuur eventueel een PM.
  2. Je zal hier toch zo een kunststof 'breekijzertje' voor moeten gebruiken. Een schroevendraaier beschadigd de boel. Die 'breekijzertjes' bij de automaterialenhandel.
  3. Nohh, € 15 / € 25, dat valt toch mee lijkt me. Als ik de knopjes zo zie, dan zitten die vast geklikt. Onder de knopjes zit vast een bordje met micro switches. Haal nou eerst je paneeltje er eens voorzichtig uit en probeer dan de knopjes er af te klikken. Zo dat gelukt is, nieuwe bestellen. Eventueel zet je het bestaande spul weer tijdelijk in elkaar🤣. Succes. Ps. Ik zou voor de zekerheid wel even de -pool van de accu los nemen bij het demonteren van het paneeltje; je weet maar nooit, kortsluiting is vlot gemaakt!
  4. Maar ...... de afdekking/gaasje mag de conus (buitenste beweegbare rand) niet raken. Als dat wel gebeurt komt dat de kwaliteit van het geluid niet ten goede (zwak uitgedrukt lijkt me!).
  5. Die plug is niet te zien zonder demontage werk; laat staan fotograferen...... Het onderste deel van het binnenscherm aan de voorkant van beide achterwielen is demontabel. Twee boutjes en een kunststof moertje los nemen; dan is er nog een boutje onder de auto in de hoek van de side skirt en het kleine 'spatlapje' dat voor het achterwiel zit. Om deze te zien moet je onder de auto met je hoofd; dat is niet comfortabel. Je kunt dat boutje eventueel wel voelen, echt helemaal in de hoek, of met een spiegeltje of je telefoon bekijken. Zodra ook dat boutje er uit is, kan je dat onderste kunststof deel van het binnenscherm naar boven toe weg nemen. Dan kan je in een holte kijken, waar ook het doosje in zit met daarin de verbindingsstekker van de ABS (aan de rechterzijde zit in dat doosje ook de stekker van de remblok slijtage indicator). Aan de bestuurderszijde zie je helemaal links achterin die holte de bewuste 'prop' zitten. Die kan je er naar beneden toe zo uit trekken. Mocht die prop toevallig al niet meer aanwezig zijn, dan is het gat waar hij in hoort te zitten met het oog erg slecht waar te nemen. Maar goed, is die rubber prop verstopt met rommel, dan zal er ook in dat gat nog wel wat (blad ed.) achtergebleven zijn. Dat moet er uit, om een goede afwatering te hebben van het water dat langs je cabriokap naar beneden komt! Kan dat water niet weg, dan komt je pomp van het dak mogelijk onder water te staan en dat is niet fijn voor hem! Succes!
  6. En heeft een van jullie het advies van Ruud-Z4: "Min afkoppelen" al geprobeerd. Denk dat er dan een reset plaats vindt!!
  7. Ook al is het dak open; ik zou even kijken in de kofferbak of het dek waar de kap in komt wel helemaal naar beneden staat. Draaiknoppen links en rechts! Wellicht micro schakelaartje dat moet verraden dat het dek niet volledig beneden is stuk? Afvoergaten jaarlijks controleren!
  8. Als je een E89 hebt, dan kan je wellicht met de "My-BMW" app iets beginnen. Je maakt dan een account aan, dat is nog kosteloos. Daar kan je abonnementen afsluiten, voor o.m. het updaten van je Navigatie. Goed opletten welke service ze bieden per abonnement!
  9. Dag Hans, wat voor ZZZZ heb je precies en welk type navigatie? Zo vergroot je je kans op een een passend antwoord!
  10. De min pool van de accu een kwartiertje los nemen en daarna weer vast zetten. Even wachten ( auto moet een vrije hemel hebben; dus niet binnen staan). Zodra alles weer draait, je zal ook de datum en tijd opnieuw moeten instellen, maar eens een stukje rijden en tevens kijken of je nu een betere positie hebt. Als het niet werkt, is er wellicht toch iets stuk. Succes.
  11. Is er wel voldoende olie gevuld; zit er lucht in het systeem? Lijkt zo!
  12. Vermoedelijk was het embleem al eens vervangen en tegen diefstal ook nog eens met dubbelzijdige tape vast gezet. Nou mooi dat het gelukt is!
  13. Is het niet mogelijk om er met een stukje niet al te dik maar stevig touw/garen tussen te komen en dan voorzichtig omhoog trekken (handschoenen aan!)
  14. Kleine aanvulling (wellicht niet relevant in deze), maar een M-onderstel heeft als ik het goed heb behalve de veren en dempers ook andere maat stabilisator stangen! Mocht je rubbers willen vervangen!!😄
  15. Dat maakt het inderdaad een stuk beter. Maar fraai, kan ik het niet vinden.
  16. @pinnoes1; ik waardeer de poging. Maar brandgevaar door kortsluiting ligt op de loer. Ik weet niet hoe de onderkant van de schakelaar er uit ziet; niet afgeschermde kabelaansluitingen? Ook mis ik de krimpkous bij de kabelogen; nu blanke kabel 2x ongeïsoleerd in zicht. De constructie op de accupool zou me ook niet bevallen; ik zou hem zeker beter beschermd willen hebben. Komt de + onbedoeld rechtstreeks in contact met de - (chassis), door een ongeval / ondeskundig handelen o.i.d. dan zou ik maar hard lopen. Van contact af zetten helpt dan niet meer.🥵 De verzekering, als je die al hebt tegen schade door kortsluiting/brand, zal vast niet enthousiast reageren op zo een claim. Even een nieuw plan maken en grondig uitvoeren.
  17. Ik heb de deuren van mijn ZZZZ aan de binnenzijde voorzien van bitumenplaatjes. Dat geeft echt een veel degelijker geluid bij het sluiten van de deuren. Bitumenplaatjes gewoon bij een 'gewone' automaterialenzaak gekocht. Ze zijn er in verschillende maten; makkelijk te snijden om ze door de relatief kleine openingen in de binnenzijde van de deur te krijgen. Ik heb per deur meen ik twee stukken geplakt. Probeer wel om het kunststof scherm dat achter de deurbekleding op de deur gekit zit heel te houden. Na het plaatsen dit van de plaatjes dit scherm weer goed terug plaatsen; waterdicht aan de randen. Zo voorkom je dat je later waterlekkage krijgt via de deuren. Succes
  18. Op de foto wordt duidelijk wat ik heb bedoeld. Niet echt fraai m.i.. Kan de de rand er echt niet buiten op; moet toch kunnen zou ik zeggen zo te zien😏
  19. Als je maar goed rechtop gaat zitten...... M.a.w. hoever de zitting naar achteren kan is (mede) afhankelijk van de stand van de rugleuning. Ik zit echt niet erg achterover, maar wel met de rugleuning bijna tegen de achterzijde aan (niet helemaal want dat geeft een krakend geluid van leer op plastic achterin). In die stand kan de zitting nog verder naar achteren, maar dan kom ik naar mijn smaak veel te rechtop te zitten. Dus je moet even uitproberen; stoelverlengers o.i.d. zijn m.i. geen uitkomst dus, vanwege te weinig ruimte achter de de rugleuning.
  20. Je zegt dat de functie "Remote Software Upgrade" geen andere keuze meer toe laat. Dat is toch precies wat je wilt hebben: geen upgrade! Zou het kunnen zijn dat jou in tweede instantie geraadpleegde BMW techneut deze functie geblokkeerd heeft om de eerdere problemen het verlies van instelling / tuning te voorkomen?
  21. Wat de accu betreft: Min pool van de accu los nemen cq de accu geheel verwijderen en elders aan een druppellader zetten. Een normale loodaccu kan er niet tegen als ie te ver ( verder dan 50%) ontladen wordt! Zonder accu neemt ook niemand de auto mee😀.
  22. Horus

    eve voorstellen

    Hij ziet er prachtig uit. Veel plezier!
  23. Horus

    Voorstellen

    Hallo Mark, een heel mooie ZZZZ! Mooie velgen en een heel mooie kleur. In 'Maledivenblau' heb ik er hier maar liefst drie staan; een in de garage en twee op de kast! Veel plezier ermee.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.