Ga naar inhoud

Radio systeem Z4 e85


Aanbevolen berichten

Hoi, Ik heb een mooie Z4 E 85 uit 2003. Radio en Cd speler werken prima maar de rechter draaiknop werkt niet naar behoren. Ik kan de knop wel indrukken, maar op draaien reageert hij niet.

Daardoor kan ik geen instellingen veranderen, of het navigatiesysteem bereiken. Tevens klapt het schermpje niet meer uit zichzelf omhoog en ook op de drukknoppen ernaast reageert het systeem niet.

Wat is hier een leuke oplossing voor? Ik kan natuurlijk een modernere radio kopen met bluetooth en dergelijke gemakken, maar dan zou ik ook het vak waar het schermpje inzit willen vervangen.

Wie kan hierin tips aandragen of heeft misschien een onderdelenlijst?

Link naar reactie
  • Reacties 0
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Beste reacties in dit topic

Populaire dagen

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.